Netia Mobile oferuje klientom nielimitowane rozmowy.

Netia jest jednym z telekomunikacyjnych operatorów na naszym rynku, zapewniającym usługi internetowe, telewizyjne a także mobilne|trudniący się dostawą usług telewizyjnych, mobilnych i internetowych.

Swoją ofertę kieruje dla firm i osób prywatnych. Różnorodna oferta Netii zawiera korzystne rozwiązania, które są dostosowane do oczekiwań klientów. Przy usługach internetowych każdy klient ma możliwość dokonać wyboru między różną szybkością internetu światłowodowego lub mobilnego. Liczne pakiety telewizyjne pozwalają na dostęp do wielu programów i serwisów z filmami i serialami. Netia Mobile oferuje swoim klientom z kolei rozmowy bez limitu a oprócz tego nielimitowane SMSy a także MMSy.

Podstawowym atutem Netii są zestawy , które łączą internet netia, telewizję oraz telefon w bardzo dobrych cenach, pełne korzyści dla klientów Netii. Istnieją również liczne zniżki na usługi dla mieszkania oraz dla spółek.Łatwy kontakt mailowy czy telefoniczny lub w lokalach stacjonarnych znajdujących się na terenie całej Polski umożliwia uzyskanie informacji na temat każdego pakietu i każdej usługi. Doświadczona kadra pracowników wspiera klientów pomocą i pomaga im rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *