Automatyczne szufelki to wspaniałe zastosowanie w miejscach, gdzie szybko i często zbierają się nieczystości.

Szufelki automatyczne to innowacyjne produkty, dzięki którym sprzątanie dużych przestrzeni stało znacznie łatwiejsze i szybsze.  Sprzęty marki BEAM to współcześnie jedne z najlepszych oraz najnowocześniejszych wśród dostępnych na rynków. Odkurzacze Beam mają cykloniczny system filtracji, który umożliwia zachować do 98% maleńkich cząsteczek. W odkurzaczach tej firmy zrezygnowano z zastosowania worków na śmieci co umożliwia uniknąć kontaktu z zebranymi nieczystościami.

Automatyczne szufelki to idealne wyjście tam gdzie prędko się brudzi, czyli w kuchni albo w przedpokoju przy półce z obuwiem. W momencie kiedy chcielibyśmy pozbyć się śmieci starczy przycisnąć specjalny przycisk a system zasysa śmieci które znajdują się przy wlocie odkurzacza.
Szufelki automatyczne znajdują bardzo dużo zwolenników, ponieważ pozwalają zachować dom w czystości. Szufelki zazwyczaj montuje się pod meblami, niemniej jednak można również zamontować je w ścianie, co jest znacznie trudne, bo wymaga wykuwania dziury w ścianie.

Centralne odkurzacze cyclovac to urządzenia które charakteryzują się dużą odpornością na wszelkie uszkodzenia oraz dodatkowo znakomitymi parametrami. Urządzenia tej marki mają bardzo dużą siłę ssącą, a jednocześnie charakteryzują się bardzo cichą pracą. Nie tylko śpiesznie posprzątamy nim duże powierzchnie, niemniej jednak również skutecznie pozbędziemy się brudu z dywanów i wykładzin. Należy zaznaczyć, iż marka cyclovac daje swoim klientom dziesięć lat gwarancji na swe urządzenia a ponadto gwarantuje serwis przez 5 lat od momentu zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *