Żaluzje z drewna posiadają naturalną, ciepłą kolorystykę.

Moda okienna się zmienia. Za jednym razem modne są zdobione firanki, a następnie rolety rzymskie, kiedy indziej prawdziwą furorę robią podwójne zasłony, a innym razem powracają do naszych łask żaluzje. Tak właśnie jest i teraz – żaluzje w oknach występują coraz to częściej, a dlatego że niezwykle popularne jest wybieranie materiałów pochodzenia naturalnego, są to żaluzje z drewna.

 

Żaluzje zrobione są z lameli bambusowych lub drewnianych. Mamy możliwość wybrać żaluzje zrobione z lameli mających szerokość 25 mm albo lameli o szer. pięćdziesięciu mm. Montaż tych żaluzji jest bardzo łatwy i możemy przeprowadzić go na 3 sposoby: bezinwazyjnie na ramie okiennej, inwazyjnie do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. Dodatkowo jest możliwość wybrać sobie rodzaj sterowania naszymi żaluzjami: sterowanie klasyczne – ręczne, sterowanie z wykorzystaniem pilota radiowego albo nowoczesne sterowanie żaluzją – za pomocą aplikacji do komórki. Do cech pozytywnych żaluzji należy zaliczyć to, iż są mocne, nie łamią się, a powierzchnie lameli eksponowane na słońcu nie tracą koloru.

 

Żaluzje drewniane mają ciepłą, naturalną a także piękną kolorystykę. Ich odcień można wybrać z rozbudowanej palety barw oraz wybrać takie drewniane żaluzje do własnego wnętrza, żeby nadać mu bardziej ekskluzywnego wyglądu. Drewniane żaluzje oprócz niepowtarzalnego wyglądu oraz przyjaznej aury, pozwalają na dokładną regulację wpadającego światła, utrzymują temperaturę a także pozwalają uniknąć nagrzewania się wnętrza mieszkania. Można je bez trudu zainstalować na dużych, średnich i małych oknach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *